Nezařazené

Přecitlivělá doba

Žijeme v přecitlivělé době. Tohle samo o sobě nemusí být špatná věc, ale poslední dobou to zachází až moc daleko. Naše přehnaně liberální společnost dovoluje vznik a pokojnou existenci extrémistických hnutí. Všichni se zoufale snaží přijímat a souhlasit se vším co je divné neobvyklé a proti přírodě, elevujeme menšiny a různé „hříčky přírody“ na úkor většinového obyvatelstva.

Aneb kretenismus v jiném ražení

Žijeme v přecitlivělé době. Tohle samo o sobě nemusí být špatná věc, ale poslední dobou to zachází až moc daleko. Naše přehnaně liberální společnost dovoluje vznik a pokojnou existenci extrémistických hnutí. Všichni se zoufale snaží přijímat a souhlasit se vším co je divné neobvyklé a proti přírodě, elevujeme menšiny a různé „hříčky přírody“ na úkor většinového obyvatelstva.

Jak k tomu došlo?

Většina těchto hnutí např. (Feministky nebo Ku Klux Klan) vznikly na obranu práv utlačovaných. Feministky brání práva žen, KKK bránil jižanský životní styl a „Black lives matters“ chrání práva černých. Všechna hnutí co jsem právě vyjmenoval se v něčem podobají. Část jejich členů jsou extrémisté, kteří používají ochranu práv jako záminku k útoku na ostatní. Tito lidé naprosto bezdůvodně napadají  jiné  lidi, kteří jim nikdy nic neudělali, Feministky se dopouštějí  sexismu, black lives matter se dopouští rasismu a Ku Klux Klan, no, ten je rasistický stejně jako na začátku.

Proč je to tolerováno?

Tato hnutí, jsou tolerována čistě kvůli našemu pokrytectví. Králem tohohle pokrytectví je Amerika. Amerika totiž prosazuje práva menšin do té míry kde to zasahuje do práv normálních lidí. Rád to nazývám Tolerantní Totalitou (TT), protože se to dost podobá minulým totalitním režimům.

Komunisté – pokud jste řekl něco špatného o straně, skončil jste v práci.

TT Amerika – řeknete  rasistický  vtip,  končíte  v  práci.  Alespoň na vás nepošlou KGB.

Celá lidská společnost se snaží být hyperkorektní a v honbě za touto korektností se nezdráháme ignorovat zločiny menšin, měnit (a často kazit) filmy a všemožně ztěžovat život NORMÁLNÍM, PRODUKTIVNÍM LIDEM.

Co s tím jde dělat?

Podle mě je nejlepším lékem nezájem. Jsi černoch? No a?

Jsi transka? Koho to zajímá? Jsi především lidská bytost a jako takovou tě budu vnímat. Občas si přeji aby bylo lidstvo slepé!

Ta otravná část

Věci co jsem zatím psal jsou skutečně nebezpečné pro společnost. Jediné k čemu vedou je štípání lidstva na menší tábory a prohlubování propastí mezi nimi. Např. „Black lives matter“ asi nedonutí bílé zamyslet se nad svým postojem k černým, jen se budou navzájem víc nenávidět. Nyní přecházím k části tohoto problému, která je prostě jenom otravná a zbytečná. Teď mluvím o transsexuálech a určování něčího pohlaví.

Určování pohlaví

Relativně nedávno se rozhodlo, že je nevhodné říkat těhotná žena, místo toho se používá termín těhotná osoba. Proč to? To proto, že se nějaká „hříčka přírody“ před porodem cítila jako muž. To jako vážně?! Jenom proto, že se nějaká ženská necítila být ženskou musíme přejmenovat zavedenou věc?

Budiž, to co píšu může znít bezohledně, tak vám dám příklad, který lépe ukáže absurditu této situace. Řekněme, že mě potkáte na ulici a pozdravíte mě „Krásný den přeji milý pane!“ Na což se já naseru a seřvu vás, že prý jsem rajče a žádný pán. A že prý jste nevychovaný a jak se opovažujete určovat mé pohlaví (v tomto případě druh zeleniny).

Co chci říct je, že to, čím milá paní trpí, jsou naprosto regulérní bludy.  A  nebýt  naší  divné  společnosti, skončila by u cvokaře. Je úplně jedno jak se cítí, dokuď je ženou tak ženou zůstane.

Transky / Transkové a hříčky plastické chirurgie

S transsexualitou v zásadě nemám problém, je lepší se předělat na to, co chcete být (když už to bůh zbastlil) než abyste se celý život trápili. Možná nebudete schopni reprodukce (jsou i vyjímky) ale to je jedno. Sirotčince jsou přeplněné a lidstvo je beztak přemnožené.

To o čem chci  mluvit jsou prapodivné plastické chirurgie. Které jsou lidmi využívány k manifestaci jejich zvrácených choutek. Například jeden pán se nechal přeoperovat na bezpohlavní příšeru, nemám ponětí co s tím sleduje ale v mých očích je to naprosto nechutné a nepřípustné znetvoření lidské bytosti.

Jiná paní se nechala přeoperovat na něco, co mělo vypadat jako kočkovitá šelma. Teď vypadá, asi jako Šrek po těžké autonehodě.

Všechna znetvoření ale nemusí vznikat jen operací, někdo se prostě vyžere do příjemných 180 ti kil, a my na něj musíme brát ohledy (v Americe je urážlivé někomu říct že je fat (tlustý) místo toho se má říkat heavy (těžký). Proč bychom  měli  brát  ohledy  na  lidi,  co  se vlastnoručně znetvořily? Vždyť je to naprostá bastardizace živého organizmu!

Proč tohle řeším?

Řeším to, protože se na tyto lidi nahlíží, jako na hrdiny. Jsou tím čím chtějí být a nestidí se za to. Takhle to ale nejde, mezi originalitou a úchylností je často velmi tenká hranice. A my máme povinnost říct těmto lidem, že tohle je přes čáru. Tyhle věci jsou zkrátka nepřirozené a dokonce sebepoškozující. Musíme přemýšlet jako druh a né jako jednotlivec, jako příslušníci lidstva máme vůči svému druhu jistou povinost. Musíme dohlédnout na předání správných genů a mravů. Jinak skončíme jako banda příšer neschopných kooperace kvůli své unikátnosti / rozdílnosti. Konec konců pokud je na světě 7 miliard bytostí z kterých se každá snaží být unikátní, nedělá to z unikátnosti všednost?

Pár závěrečných myšlenek k toleranci

To co jsem právě napsal může být považováno za netolerantní, nenávistný a urážlivý text. Do jisté míry s tím souhlasím, ale ještě než mě odsoudíte mám na vás jednu otázku, „Co přesně je tolerance?“ Vidíte toleranci jako jako něco co osvobozuje, nebo něco co svazuje?

Přesná definice slova tolerance (tolerare – strpět) zní takto: Ochota, schopnost nebo možnost člověka nebo společnosti žít vedle lidí s jinými názory, postoji a přesvědčeními nebo přijímat či snášet něco samo o sobě spíše nežádoucího nebo nepříjemného. (Wikipedie)

Tolerance není o tom, milovat, upřednostňovat a protlačovat lidi kteří jsou jiní nebo divní. Tolerance je o tom tyto lidi strpět, vyslechnout a považovat za sobě rovné. Tolerance napomáhá stmelovat a ucelit naší společnost, tak abysme se za rohem nerozedrali na cáry. Všiměte si že extrémistická hnutí společnost naopak štípou. Proč má zrovna tohle být považováno za správné? Protože to říkají média a celebrity?

Zamyslete se nad tím prosím, dříve než začnete bránit věc o které se říká že je dobrá. A nenuťte se násilím milovat podivnost. To, že něco tolerujete neznamená, že s tím musíte souhlasit. Mě třeba k smrti štvou vegani, ale zmlátit je kvůli tomu nepudu. Toleruju jejich rozhodnutí (ať je sebestupidnější), protože vím, že jsou to také lidé, stejně jako já.

Tolerujte podivíny, netolerujte hajzly a idioty.

Autor: Tomáš Smrčka

Sdílet: