O nás

Vítejte na stránce školního časopisu GEVOLUCE.

Tento časopis vznikl na konci školního roku 2016/17 na Gymnáziu Evolution Jižní Město ještě pod vedením pana profesora Beránka, který se spolu s několika dalšími studenty rozhodle změnit na naší škole koncept školních časopisů.

Dříve vycházeli pod vedením čtvrtého ročníku do roka jedno dvě čísla a vždy pod jiným jménem. Rozhodli jsme se, že chceme, aby časopis vycházel celý rok a zapojila se do ní celá škola nejen čtrvtý ročník.

Vedení časopisu má stále vždy čtvrtý ročník, ale přispívat nebo se k připojit k týmu může student z jakékoliv třídy.

Na naší škole se rozjeli i The Gevo Times, a proto jsme se rozhodli, že zatímco oni vám přinášejí zejména  zprávy o dění na škole, my budeme dávat studentům prostor k projevení svých nápadů a zájmů.

A protože se ne všichni dostanou k vytiskům, rozhodli jsme se převést časopis do elektronické podoby.

Na této webové stránce budeme sdílet jak pravidelné články a novinky, tak i budeme přicházet se stále více novými nápady a rozšiřovat obsah co nejvíce to jde.

Sdílejte články a pište komentáře, ať se zlepšujeme!

S pozdravem

Studenti z Gymnázia Evolution Jižní město, TÝM GEVOLUCE

Díky, Kájo, že jsi pro nás tyto stránky vytvořila.

Studenti, kteří se podíleli na tvorbě školního časopisu: Tomáš Smrčka (spoluzakladatel, červen 2017), Tereza Svobodová (korektura, prosinec 2017 – červenec 2018), Rebecca Vaňová (grafika, prosinec 2017 – červen 2018), Karolína Pavlátová (web, 2017/18).

Zvláštní poděkování patří panu profesorovi Beránkovi za jeho veškerou pomoc při vzniku tohoto časopisu a také panu profesorovi Votrubovi za jeho pomoc s webovkami.

Sdílet: