Nezařazené

Gevoluce online!

Školní časopis Gevoluce má i webovky a my jsme je pro vás konečně dali jakžtak dokupy ;). Má to ale, bohužel, jeden malý zádrhel, ne vždy se na ně dostanete. Tento zádrhel už řešíme, ale bude to ještě chvíli trvat. Tak či onak, podívejte se na ně, třeba máte štěstí ;).

Pokud už čtete tuto část, tak vám gratulujeme. Úspěšně jste se dostali na gevoluce.gevo.cz!

Koho nebaví číst tutoriály, tak se rovnou pustě do prozkoumávání těchto webových stran. Pro Vás ostatní, kteří chcete nejdříve něco o těchto stránkách vědět, čtěte dál ;).

Na konci minulého školního roku vytvořila Karolína Pavlátová pro náš časopis Gevoluce webové stránky. Bohužel, přes prázdniny nefungovaly, ale v září se je podařilo zprovoznit a náš tým si s nimi začal hrát a vylepšovat je, aby byly co nejpěknější a nejzajímavější.

Jak už jsme zmiňovali dříve, některé přístroje nebo prohlížeče nejsou schopné „přechroustat“ naše URL a místo gevoluce.gevo.cz načtou www.gevo.cz, dodali bychom vám jejich seznam, ale tento zádrhel s největší pravděpodobností zapříčinil sám bůh Chaos, protože je v tom naprostý chaos. Už pracujeme na tom, abychom ho porazili, ale tato bitva nebude snadná ani rychlá.

Teď k tomu, co tu najdete. Najdete tu všechno, co je v našem tištěném časopise a i něco navíc. Jediné, co vám webové stránky neumožní, je ten krásný pocit z doteku papíru a vůně inkoustu.

Najdete, zde informace o tom, kdo se na Gevoluci aktuálně podílí (Kontakty) i kdo se na ní podílel v minulosti (O nás) a máte možnost si přečíst články nebo se podívat, jak si s  tištěným časopisem hráli grafici (Z tiskárny), aniž byste vstali ze židle J.

Jsme ještě stále nováčci, proto s námi mějte, prosím, trpělivost.

Denně webové stránky vylepšujeme, ale ještě stále lovíme nějaké ty mouchy. Např. textu s červeným pozadím nevěnujte pozornost, je to jenom, to co se zobrazuje v odkazu příspěvku.

Budeme rádi, když nám sdělíte váš názor, jak  stránky či časopis vylepšit, a to ústně, zprávou nebo i pomocí komentářů na stránkách. A pro všechny, kteří by chtěli přispět nějakým článkem – můžete kdykoliv poslat email našemu šéfredaktorovi Samovi McLeanovi ;).

Teď už víte vše, co potřebujete.

Pusťte do prozkoumávání těchto stránek a užijte si četbu ;).

Sdílet: