Vtipy

Vtipy – Březen 2018

Přijde stará paní k doktorovi a říká: „Pane doktore, mám velký problém.“…

Muži-ženy

Vypráví paní Vaňková po příchodu z práce: „Dneska ráno v metru tři chlapi vstali, aby mi uvolnili místo.”

Muž na to bez známky překvapení: „A vešla ses?”


Ze života

Farmář říká ženě: „Dvě z našich slepic už neponesou vejce.“

„Jo? A jak to víš?“

„Před chvílí jsem je přejel traktorem.“


Cestování

Fotograf jednoho renomovaného magazínu dostal za úkol udělat reportáž o velkém lesním požáru. Jeho šéf mu vytelefonoval na letišti zapůjčení malého letadla i s pilotem. Fotograf dorazil na letiště hodinu před západem slunce a opravdu, na letištní ploše stála malá Cesna a v ní seděl pilot. Fotograf si vlezl s výstrojí na zadní sedadlo a povídá: „Tak honem do vzduchu!”

Pilot nahodil motor a za chvilku se letadlo odlepilo od země. Letělo sice dost nevyrovnaně, ale letělo. Fotograf říká: „Leťte na severní stranu požáru a udělejte tam několik nízkých průletů.”

„Proč?” zeptal se nervózně pilot.

„Protože chci udělat fotky. Jsem fotograf a fotografové dělají fotky.”

Po krátké pauze pilot povídá: „Chcete říct, že nejste můj letecký instruktor?”


Dva vodáci stojí na břehu a bezmocně pozorují, jak se třetí převrátil s lodí a topí se. Z nešťastníka už je vidět na hladině jen ruka, když jeden z jeho druhů promluví k druhému: „Hele, tak jsi asi měl pravdu, že se do té záchranné vesty dává polystyren, a ne molitan!”


U doktora

Přijde stará paní k doktorovi a říká: „Pane doktore, mám velký problém. Trápí mne větry, ale co je horší, nejsou slyšet a nemají žádný zápach. Třeba teď, co jsem tady, jsem si prdla už nejmíň desetkrát. Poraďte, co mám dělat?“ Doktor jí napíše recept: „Berte tyhle pilulky třikrát denně a přijďte za týden na kontrolu.“ Babka dorazí o týden později a vypadá naštvaně: „Pane doktore, nejenže prdím stejně jako před týdnem, ale navíc po těch pilulkách to teď úplně hrozně smrdí! Co mi k tomu řeknete?“ „Uklidněte se, paní. Teď, když jsme vám srovnali čich, napíšu vám ještě něco na sluch.“


Psychiatr sedí u sebe v ordinaci. Pacienti nechodí, nikdo nevolá. Zkrátka nuda. Vtom se otevřou dveře a do nich vleze po čtyřech muž s drátem mezi zuby, v rukou má zvláštní předměty a ještě za sebou po chodbě něco táhne. Doktor na něj: „Óóó, kdopak se nám to plazí na návštěvu? Není to snad maličký hádek? Tak se doplaz a vítej, malý hádku, doktor ti pomůže.”

Osoba na čtyřech však zakroutí nesouhlasně hlavou.

„Ááá, tak ty jsi tedy malá želvička, která se sem vleče na slovíčko?”

Osoba na čtyřech opět nesouhlasně zakroutí hlavou.

„Tak kdopak tedy jsi? Že by snad malý červíček?”

Muž pustí z pusy drát a povídá: „Jděte do háje, doktore. Já jsem váš informatik a natahuju Vám tu síťový kabel.”

Autor: Juliet Caspers

Sdílet: