Povídky

Velká Cihlová zeď

Roku 2032 Donald Trump dostavuje svoji zeď, která se táhne přes celé hranice USA a Mexika. Je vysoká 3 metry a tlustá 50 centimetrů. Skládá se z rudých cihel vypálených z hlíny, z malty ručně smíchaného jílu a písku a z dřevěných párátek z jednohubek Donalda Trumpa.

Tato zeď byla postavena za účelem chránit americký lid před barbarským kmenem kočovných Mexičanů, kteří neustále napadali Ameriku, kradli jí práci, a zamořovali drogami. Cihly jsou z nedalekého mexického hliněného dolu, který byl opakovaně vykraden samotným bojovníkem za svobodu Donaldem Trumpem, který se tak chtěl Mexiku pomstít za řešení krize v USA s nedostatkem pracovních míst. Cihly jsou proto ještě červenější a voní po mexické salse. Některé cihly mají na sobě drobné prasklinky, je to způsobeno tím, že jsou v nich ukryté  sáčky s kokainem. Vůně salsy a kokainu místo toho, aby Mexičany odpuzovala, Mexičany přitahovala. Proto se chytrý a vynalézavý Donald rozhodl, že do zasychající malty začne zabodávat párátka, které Mexičanům  znepříjemní lezení po stěně a rozbíjení cihel s kokainem. Krom párátek má tato zeď i spoustu dalších nástrah, jsou v ní totiž díry, v kterých žijí myši a krysy, z těch má národ Mexikánců fobii a tak se drží od zdi ještě dál.

Protože se zdála zeď příliš monotónní a červená, rozhodl se jí mistr Trump oblepit svými volebními letáčky, které byli ale za chvíli strženy, kvůli již vyčerpání obou Trumpových prezidentským období. Po těchto letácích na zdi zbyli už jen nevkusné bíle skvrny od lepidla.

Málokdo ví, že celá zeď měla být původně z velkých železobetonových kvádrů, a měla být zakončena ostrým ostnatým drátem. Mělo ji hlídat přes 5 tisíc vojáků, a 1000 kulometných hnízd. Od tohoto nápadu se ale upustilo, kvůli porušení lidských práv, a překročení prezidentských pravomocí, proto byla zeď zamítnuta a musel si jí Donald Trump postavit sám, a také si jí musel sám hlídat.

Autor: Lukáš Felix

Sdílet: